Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2012/2013

z2

 

28 czerwca 2013 odbyło się wspólne dla wszystkich klas uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013. Po odśpiewaniu hymnu państwowego w obecności sztandaru szkoły, pani Dyrektor, wraz z wychowawcami, wręczyła najlepszym uczniom i absolwentom świadectwa z wyróżnieniem, stypendia naukowe, dyplomy oraz nagrody.

 

Wyróżniono również specjalnymi statuetkami najwybitniejszych aktorów Kabateru na Szóstkę pani Anetty Trzmielak, który od kilku lat swoimi autorskimi przedstawieniami uświetnia życie szkoły. Ewo, Natalio, Patrycjo, Małgosiu, Dawidzie - trudno będzie Was zastąpić.

Rozstrzygnięto również konkurs międzyklasowy "Klasa na Sześć", w którym pierwsze miejsce zajęła klasa IIa.

Osobowością Roku został Mateusz Sobociński, a tytuł Absolwenta Roku otrzymała Małgorzata Dębska. Gratulujemy!

Specjalne podziękowania i gratulacje należą się Dawidowi Cichańskiemu, któremu przyznano, decyzją Dyrektora, tytuł OSOBOWOŚCI ROCZNIKA 2010-2013. 

Nagrodzeni dyplomami zostali też najaktywniejsi działacze Samorządu Uczniowskiego, członkowie Zarządu oraz sekcji. Uroczyście przekazano również obowiązki nowym władzom SU, do których wybrani zostali Natalia Jałmużna, jako przewodnicząca oraz Mateusz Sobociński, jako wiceprzewodniczący.

Pani Dyrektor wyróżniła dyplomami absolwentów, którzy najlepiej napisali egzamin gimnazjalny oraz uczniów, którzy w tym roku szkolnym osiągnęli sukcesy w wielu konkursach.

Wyjątkowe podziękowania skierowane zostały do Rodziców i Opiekunów naszych uczniów, bez których nie udałoby się w tym roku zrealizować wielu przedsiewzięć. Dziękujemy wszystkim Państwu!

 

Po oficjalnej części uroczystości uczniowie klasy 3a oraz 3c i 3d przedstawili przygotowane przez siebie pożegnalne prezentacje, które przysporzyły wielu widzom łez wzruszenia. Na szczęscie zaraz po tym rozweselił wszystkich "Kabaret na Szóstkę" przedstawiąc "Poradnię Zdrowia Pedagogicznego", w której genialnie sparodiowani zostali niektórzy nauczyciele naszej szkoły.

Uroczystość zakończono pożegnalnym przemówieniem przedstawicieli klas III oraz specjanymi życzeniami od klas II - wielu sukcesów na "nowej drodze życia", czyli na kolejnym etapie edukacji.

 

 

 

Galeria zdjęć

Kalendarz

październik 2019
pwścpsn
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031