Nasze osiągnięcia

 

Mamy zaszczyt przedstawić najważniejsze osiągnięcia naszych uczniów na przestrzeni lat.

 

Rok 2000

  • I miejsce w Łodzi w V Otwartych Mistrzostwach Scrabble
  • II m. w XXVII edycji konkursu na szkolna recenzję teatralną
  • III m. w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • VI m. (na 86 patroli) w turystycznym marszu „Orientuj się i licz”

Rok 2001

  • I i II m. w Międzyszkolnym Konkursie „ Ja i wiek XX” – część literacka oraz I i III m. w części plastycznej
  • I nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym „Dziecko i pies”
  • Laureat w międzyszkolnym konkursie na prezentację komputerową nt „Woda”
  • Wyróżnienie dla szkoły za projekt prezentacji oferty edukacyjnej na IV Łódzkich Targach Edukacyjnych
  • IV miejsce w siatkówce dziewcząt na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie „Szlachetne zdrowie”
  • Laureaci w konkursie „Arsenał pamięci”
  • III miejsce w piłce nożnej na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.
  • Nagroda w ogólnopolskim konkursie „Życie i dzieło ks. Stanisława Konarskiego”

Rok 2002

  • Nagroda  w konkursie „Malujemy pałac młodzieży”
  • Nagroda w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Bałuty – moja dzielnica”
  • Nagroda za referat „Literackie podróże z Bolesławem Prusem”
  • IV miejsce w III Ogólnopolskim konkursie poświęconym Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu
  • Laureat w IX Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „O laur topoli”
  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Drogi do wolności”

Rok 2003

  • III miejsce w konkursie historycznym „ Polska Piastów”
  • Uzyskanie przez szkołę certyfikatu „Szkoły z klasą”
  • I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Unihokeja
  • Finalistka olimpiady j. rosyjskiego Iwona Tadla
  • I miejsce w tenisie stołowym dziewcząt na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  • Laureatka olimpiady j. rosyjskiego Monika Martyka
  • II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie „Mate-Eko”
  • I , II i III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Barwy jesieni”
  • II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie matematycznym „Spróbuj swoich sił”
  • Wyróżnienie za wkład pracy w rozwój kultury fizycznej przyznane przez Łódzki Związek Sportowy
  • III miejsce w konkursie plastycznym „Nobliści w słowie i obrazie”
  • Nagroda w konkursie „Francja to nie tylko Paryż”
  • Laureaci w „Arsenale pamięci”
  • I i II miejsce w międzyszkolnym konkursie „Jak liczono dawniej, jak liczymy dziś”
  • I miejsce w łódzkim Konkursie „Bliżej literatury młodzieżowej” – część plastyczna
  • II miejsce w turnieju halowym „Hokeja na trawie”
  • Wyróżnienie w konkursie plastycznym „ Wymarzona podróż lotem”

Rok 2004

  • II miejsce w Finale Centralnym Turnieju Tenisa Stołowego Gimnazjalistów
  • Nagroda w V edycji konkursu „Mistrz wiedzy o regionie” pod hasłem „Śladami łódzkich żydów”
  • Wyróżnienie w konkursie „Ciekawe budowle Łodzi”
  • II miejsce w XII Konkursie Historycznym „Co wiemy o Łodzi i najbliższej okolicy”
  • III miejsce w konkursie „Wiedzy o życiu i działalności Kardynała Stefana Wyszyńskiego”
  • Nagroda na szczeblu wojewódzkim w konkursie plastycznym „Zawsze zielono, zawsze niebiesko”
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-plastycznym „Ja i wiek XXI” - w części plastycznej i literackiej
  • V miejsce w Polsce w unihokeju dziewcząt
  • Wyróżnienie Kuratora Oświaty dla szkoły za krzewienie kultury fizycznej w roku szkolnym
  • Finalista olimpiady historycznej – Krajewski Piotr
  • Finalista olimpiady matematycznej- Bartek Klucznik
  • Finalistka olimpiady j. polskiego - Zofia Worach
  • Finalistka olimpiady j. niemieckiego - Monika Kwiatkowska
  • II miejsce w Polsce w tenisie stołowym dziewcząt         

Rok 2005

  • II miejsce w tenisie stołowym dziewcząt w finale wojewódzkim na Gimnazjadzie
  • II miejsce w unihokeju dziewcząt w finale wojewódzkim na Gimnazjadzie
  • I miejsce w III Międzypowiatowym Turnieju Juniorek w Tenisie Stołowym
  • III miejsce w konkursie matematycznym „Przez rozrywkę do wiedzy”
  • I miejsce w konkursie „Moja wymarzona strona gazetki szkolnej”
  • I m. w konkursie „Kultura krajów anglojęzycznych”
  • Laureat II stopnia w międzynarodowym konkursie „Test matematyczny Plus-II”
  • III miejsce w konkursie matematycznym „Przez rozrywkę do wiedzy” –
  • I miejsce w międzyszkolnym konkursie j. angielskiego „Kultura krajów anglojęzycznych”
  • I miejsce w konkursie dziennikarskim „Moja wymarzona strona z gazetki szkolnej”
  • Laureaci w konkursie „Arsenał pamięci”
  • Wyróżnienie „Primus Inter Pares” w Arsenale Pamięci– Anna Bojanowska
  • I i II miejsce w konkursie „Dzieje żydów nie tylko łódzkich”
  • Tytuł finalisty w konkursie Edukacji Obywatelskiej

Rok 2006

  • I miejsce w unihokeju dziewcząt na Gimnazjadzie
  • Laureaci w konkursie „Arsenał pamięci”
  • Finalista olimpiady chemicznej - Ernest Czerwiński
  • Finalista olimpiady matematycznej – Ernest Czerwiński
  • Finalistka konkursu polonistycznego - Kinga Dyszerowicz
  • Finalista olimpiady historycznej Marcin Wilczyński
  • Laureat olimpiady chemicznej Damian Beda
  • I miejsce w konkursie międzyszkolnym „Młodzi a patriotyzm”
  • II miejsce w Łodzi w mistrzostwach unihokeja
  • Wyróżnienia w konkursie fotograficznym „Zabytki Łodzi”    

Rok 2007

  • Nasza uczennica weszła do Młodzieżowej Rady Miasta przy prezydencie Łodzi
  • VII i VIII miejsce w V Konkursie Wiedzy Technicznej
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Czy znasz swoje miasto”
  • Powołanie naszego ucznia do kadry młodzików w kolarstwie – Kacper Leśniak
  • II miejsce w Małej Olimpiadzie Gimnazjalnej
  • Wyróżnienie za udział w II Kabaretowym Konkursie Teatrów Szkolnych
  • I miejsce w Mistrzostwach Łodzi w unihokeju dziewcząt
  • II miejsce w VI Turnieju Piłki Nożnej
  • IX miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Łodzi

Rok   2008

  • II m. w Wielkanocnym Turnieju Siatkówki
  • Złoty medal w Judo w kategorii kadeci Na Mistrzostwach Polski dla Klaudi Zawierty
  • Złoty medal w Judo w kategorii młodzików na Mistrzostwach Polski dla Patryka Wąsa
  • II m. zespołowo na Mistrzostwach Polski w Judo
  • II i III m. dziewcząt w unihokeju w województwie łódzkim
  • Tytuł „Absolwenta roku” – Aleksandra Chodowiec z 3 c
  • Tytuł „Osobowości roku” – Bartłomiej Ciara z 2d

Rok 2009

  • Złoty medal w Judo na Mistrzostwach polski w kategorii juniorzy młodsi – Michał Walczak
  • Finalistka olimpiady polonistycznej – Dagmara Sperling
  • „Łódź w liczbach” – Klinkiewicz, Maślak i Woźniak –III m.
  • „Magiczne miejsca w Łodzi” – Joanna Klinkiewicz – laureatka
  • konkurs matematyczno-przyrodniczy – IV m. Popecka, Klinkiewicz oraz Zdunek
  • Konkurs wiedzy technicznej – Walczak - VIII m. i Józefiak – IX m.
  • Turniej Bezpieczeństwo w ruchu drogowym IV miejsce ( na 22 ekipy) Bartnik ,Mateusz Jedliński i Dominika Łukaszczyk –
  • „Arsenał pamięci” – 6 laureatów – Jabłońska i Marciniaki , Oszczęda , Bartnik i Józefiak
  • „Kangur” – najlepszy wynik w szkole Lewandowski i Krakowiak z ( wyróżnienie)
  • ‘Dni brytyjskie” III m. w konkursie piosenki - Frąszczak , a w recytacji IV m. – Karolina Krakowiak
  • „ Procenty w szkole” – VII m. – Zalewska i Chojnacki –
  • „Lwiątko” – najlepsi w szk – Zalewska i Kosiorkiewicz
  • Interdyscyplinarny konkurs Wiedzy Matematyczno-Przyrodniczej – IV m. = Klinkiewicz i Popecka i Zdunek
  • Tytuł „Absolwenta roku” – Anna Jabłońska z 3d
  • Tytuł „Osobowości roku” – Marek Krysztofiak z 2a

Rok 2010

  • Laureat konkursu polonistycznego – Paulina Popecka
  • Śladami łódzkich Żydów ‘ Na wspólnej ziemi Fundacji Shalom” – Łukasz Trzciński
  • Laureaci „Arsenału Pamięci –12
  • 2 nasze uczennice dostały się do Młodzieżowej Rady Miejskiej przy UMŁ – Marta Czarkowska i Patrycja Przyborek
  • Wyróżnienie w konkursie Małych Form Teatralnych z języka niemieckiego
  • Międzygimnazjalny Festiwal Tolerancji – II m. Kamil Lubiński
  • Turniej piłki nożnej chłopców M. Sz. Z. S okręg Łódzki – III m.
  • I m. w Międzygimnazjalny Turniej Unihokej dziewcząt
  • Łódzki Konkurs Wiedzy Technicznej – VII m – Lewandowski Bartosz i VIII m. Nasalczyk Łukasz
  • Tytuł „Absolwenta roku” – Łukasz Trzciński z 3 a
  • Tytuł „Osobowości roku” – Joanna Wieteska z 2 b

Rok 2011

  • II m. w Wojewódzkim Konkursie „Św. Maksymilian Kolbe uczy nas miłości do drugiego człowieka”- w części multimedialnej - K. Zalewska
  • I m. w Międzygimnazjalnym Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt
  • V m. w Międzygimnazjalnym Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt
  • Ogólnopolski Konkurs Biblijny „Sola Scriptura 2011” –                Kasper Michalski
  • III m w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „ Zapomniane zakątki Łodzi – lasy, parki i ogrody”– Jeremi Pijanowski
  • I m. w XII Ogólnopolskim Konkursie poświęconym Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu.
  • IV m. w XXXIV Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
  • 3 Laureatów „Arsenału pamięci”.
  • Tytuł „Absolwenta roku” – Krzysztof Chojnacki 3 c
  • Tytuł „Osobowości roku” – Marcin Wolski z 1 b

Rok 2012

  • Laureat olimpiady z fizyki Szymon Raf
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Zapomniane zakątki Łodzi” – Jeremi Pijanowski
  • IV m. w turnieju piłki nożnej dziewcząt o puchar Prezydenta MŁ
  • Tytuł finalisty w II edycji konkursu „Statystyka w karierze”
  • 4 laureatów „Arsenału Pamięci”.
  • I m. w Mistrzostwach Łodzi w Karate - Izabela Borys
  • Troje naszych uczniów dostało się do Młodzieżowej Rady Miasta przy UMŁ – Dawid Cichański, Małgorzata Dębska oraz Ewa Patora
  • Tytuł „Absolwenta roku” – Dominika Łukaszczyk z 3 c
  • Tytuł „Osobowości roku” – Patrycja Brynda z 2 d

Rok 2013

  • Tytuł „Absolwenta roku” – Małgorzata Dębska z 3a
  • Tytuł „Osobowości roku” – Mateusz Sobociński z 2a
  • Tytuł „Osobowości Rocznika” – Dawid Cichański z 3c

Linki

  

Galeria zdjęć

Kalendarz

czerwiec 2018
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930